V novém tanečním studiu ve stávajícím objektu na adrese Paskovská 31 v Ostravě Hrabové, naproti Základní školy, zastávka autobusu 27, 39, 41. Je to fialová budova s nápisem Knihovna. Studio je vybaveno zrcadlovou stěnou, různými tanečními a cvičebními pomůckami. V sále je velmi přátelské prostředí pro děti, ženy i dívky. Prostor tanečního studia bude také občasně využíván pro zkoušky našeho divadla tety Chechtalíny.

Od září 2018 byl prostor po žádosti našeho spolku rozhodnutím Rady obce rozšířen o prostory bytových techniček na dvojnásobnou celkovou plochu cca 50m2. 
Za toto rozhodnutí Rady strašně moc děkujeme, neboť rozhodnutí Rady nebylo pod tlakem požadavků na prostory pro spolky,  vůbec jednoduché. 
Po přidělení prostoru po bytových techničkách náš spolek vlastními silami během týdne prostory svépomocí členů a příznivců OS MUDr. Marcely Poláčkové rozšířil a to vybouráním oddělující příčky z ytongu silného 10 cm (6 x 3m) a jejím odvozem do OZO a zednickou úpravou povrchů po jejím odstranění a přemístěním 2 ks velmi těžkých zrcadlových stěn cca 4 x 2m. Do původního prostoru byl zakoupen koberec a dále byla pořízena nová skřín, věšáková stěna, rozšířeno cvičební náčiní pro dvojnásobný počet účastnic kurzů (vibrační plošina, gymbally, vibrační tyče atd.
 
Rozšířený prostor se okamžitě naplnil na dvojnásobnou kapacitu jednotlivých kurzů a věhlas TS MATA HARI se díky našim tanečnicím rozšířil do celé obce Hrabové.
 
Virtuální prohlídku upraveného studia je možno shléhnout na vytvořeném videu viz níže:

 

 

 

Fotogalerie: V novém tanečním studiu na Paskovské 31 v Ostravě Hrabové